szyciowo/szydełkowo

Światowy Dzień Pluszowego Misia

misia

“Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś “

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka każdego dziecka. Może być mały, może być duży, biały, czarny, brązowy albo kolorowy. Jest miękki, milusi i lubimy go przytulać. Moda na niego nigdy nie przemija- to on towarzyszy nam w chwilach radości i smutku; pomaga w zasypianiu i jest powiernikiem tajemnic nie jednego dziecka.

Mowa oczywiście o Pluszowym “Misiu” , który jest nie tylko pluszową przytulanką, to „ktoś” bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony.

Czy wyobrażasz sobie dom, w którym nie ma pluszowego przyjaciela?

Czy to na półce, na łóżku czy fotelu siedzi sobie miś. Może to być miś ogromnych gabarytów, który zamieszkał z Tobą w dniu Chrztu Świętego i do dnia dzisiejszego ma swoje miejsce na łóżku, albo miś w formie zakładki do książki, który mieszka w twoim plecaku wśród stron książki aktualnie czytanej. Nie ma znaczenia czy jest mały, duży, nowy czy stary – ważne, że jest wyjątkowy, ukochany- TWÓJ i jest wtedy , kiedy go potrzebujesz.

Dianita Art zaprasza do swojego działu z pluszakami w mega atrakcyjnych cenach , a co najważniejsze są to pojedyncze egzemplarze, więc nigdzie nie znajdziesz duplikatu- to ten jedyny wyjątkowy . Kliknij w link poniżej i znajdź swojego szydlaczka, który zostanie twoim towarzyszem na długie lata.

https://www.dianitaart.pl/kategoria-produktu/sale/przytulanki-szydelkowane/

Spokojnego dnia

DiAnita Art- Diana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *