Denerwują Cię zagięte rogi w  bibliotecznych książkach, albo odkładasz ją na chwilę, po czym wracasz z kawą, pysznym ciastkiem i widzisz, że jest zamknięta, mimo, że leżała na płaskim stole ???

O tak, ja tak mam…dlatego , zawsze mam przy sobie zakładkę. W domu, pozwalam sobie na szaleństwo, podczas lektury towarzyszy mi zwariowany lisek- och ten jego wytrzeszcz  oczu , niekiedy pomaga a innym razem dekoncentruje, ale kto by się tym przejmował !? Natomiast w plecaku, podczas gdy idę na spacer, rower, czy na plac zabaw z synkiem zawsze mam zakładkę – szydełkowe piórko. U mnie taka  zakładka to nie tylko pomoc przy zaznaczaniu stron ,czy towarzystwo uśmiechniętego pyszczka , to również zabawka dla mojego synka i przytulanka do snu. Nie raz wybawiła mnie z opresji, jak przyszło do wyboru prezentu urodzinowego dla przyjaciółek córki- ulubiona Manga plus zakładka kotka, idealny duet i prezent gotowy.

Pewnie dlatego , szydełkowe zakładki do książki są jednym z moich najpopularniejszych produktów. Wasze pomysły na to jak ma ona wygląda, nie przestają mnie zaskakiwać .To co tutaj widzicie jest efektem naszej współpracy, wasz pomysł, moje wyobrażenie i praca.

Wyświetlanie 1–16 z 57 wyników