działam/rozwijam się

Jarmarki świąteczne z rękodziełem

jarmark

Grudzień to czas świątecznych przygotowań. Witryny sklepów prześcigają się w bajecznych aranżacjach- klimat iście zimowy i świąteczny wysuwa się na przód.

Odwiedzając galerie handlowe słychać w tle dźwięki przebojów świątecznych i czuć zapach cynamonu 🙂

Ale prawdziwy klimat poczujesz na jarmarkach, kiermaszach , targach Bożonarodzeniowych. Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć, trzeba zobaczyć .

Jednak ostatnio odczuwamy ogromny przesyt importowanych produktów z narzuconą ogromna marżą, dlatego ja polecam udział w jarmarkach dla rękodzielników. Tam znajdziesz rękodzieło od lokalnego producenta . Nacieszysz oczy cudownymi ręcznie robionymi zabawkami, maskotkami, dekoracjami; twój zmysł węchu zostanie dopieszczony dzięki świecą, olejkom , czy świeżo mielonej kawie.

Jest coraz więcej rękodzielników i odbiorców chcących posiadać ręcznie zrobiony produkt, dlatego też coraz częściej organizowane są imprezy właśnie dla tej grupy.

Rękodzielniczy kiermasz świąteczny odbył się na początku grudnia w Domu Kultury “13 Muz” w Szczecinie i nie mogło nas tam zabraknąć . Oczywiście pisząc NAS mam na myśli DiAnita Art i zaprzyjaźnione Dziergu Dziergu Handmade.

Kolejne wydarzenie w którym wzięłyśmy udział to Targi świąteczne Slow Xmas” w Hala Odra w Szczecinie. To wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy postanowili powtórzyć akcje w nadchodząca sobotę tj. 17 grudnia. Zapraszam na Targi świąteczne Slow Xmas vol. 2 , HALA ODRA ul. bulwar Maurycego 5 w Szczecnie w godzinach 12-18. To na tych targach zapoznasz się z oferta szczecińskich rękodzielników. Znajdziesz produkty zarówno świąteczne jak i te ze stałych ofert. Nie masz jeszcze prezentu dla bliskich ?- to koniecznie wpisz na swoja listę udział w tym wydarzeniu .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *