działam/rozwijam się, Rabaty

Partner Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca i Recomat R3Polska

partner

Dla mieszkańców Gminy Kołbaskowo posiadających Kołbaskowską Kartę Mieszkańca oferuję 15 % zniżki na cały asortyment dostępny od ręki. Jako nowy partner KKM zapraszam do korzystania z oferty jaką wam przygotowałam.

A jak z niej skorzystać ? – nic prostszego . Wybierz produkt , który Cię interesuje, skontaktuj się ze mną w wiadomości sms, bądź e-mail wysyłając scan swojej karty mieszkańca, a ja w odpowiedzi podam kod, który wpiszesz przy składaniu zamówienia ( w miejscu “kod kuponu”), rabat zostanie naliczony automatycznie.

Zachęcam również do korzystania z recomatów SMART RVM-automatów zwrotnych na odpady opakowaniowe typu PET oraz puszki aluminiowe. W naszej gminie taki automat znajduje się przy Szkole Podstawowej w Przecławiu.

Butelkomaty są to automatyczne punkty zwrotu opakowań, wspierające system kaucyjny. Zapewniają jego dostępność dzięki możliwości pracy przez 24h, jak też w warunkach zewnętrznych. Gwarantują także efektywność systemu kaucyjnego dzięki weryfikacji oddawanych opakowań.

Jako partner zachęcam do zainstalowania Aplikacji lojalnościowej RecomApp, dzięki której masz możliwość zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Dianita Art oferuje:

za 100 pkt- makramową zakładkę do książki

za 100 pkt – zniżka 20% na cały asortyment

za 80 pkt – zniżkę 15 % na zakup czapki

za 50 pkt – zniżkę 10% na zakup zakładki do książki

za 35 pkt- zniżkę 5% na cały asortyment

Serdecznie zapraszam do korzystania zarówno z rabatów na KKM jak i z programu lojalnościowego Recomatu.

Z pozdrowieniami Diana z DiAnita Art

  • Kupony zniżkowe się nie łączą ( przy jednej transakcji można wykorzystać tylko jeden kupon )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *