Diana- DiAnita Art, działam/rozwijam się

Małe gesty, wielkie radości- pożegnanie 3 klasy

3klasy

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami jedną z moich ostatnich inicjatyw jako rękodzielnika i nauczycielki współorganizującej.

Zbliżając się do końca roku szkolnego, postanowiłam przygotować dla moich uczniów z klasy 3 szydełkowe zakładki do książki z ich ulubionymi zwierzakami lub postaciami.

Była to dla mnie niezwykle miła i satysfakcjonująca praca, widzieć uśmiechy na twarzach dzieci, gdy otrzymywały te drobne prezenty. Mam nadzieję, że będą im towarzyszyć podczas letniego czytania i przyczynią się do rozwoju ich miłości do książek.

Dla mnie jest to również symboliczne pożegnanie z tą wspaniałą grupą uczniów, z którymi miałam przyjemność pracować przez ostatni rok. Cieszę się, że mogłam być  z nimi i obserwować ich postępy oraz rozwój. 

Korzystając okazji chciałabym również podziękować wychowawczyni klasy 3, z którą miałam przyjemność współpracować przez cały rok.

“Paulinko twoje zaangażowanie, troska o uczniów i profesjonalizm sprawiły, że praca w szkole była nie tylko efektywna, ale również pełna pozytywnych emocji i ciepła. Dzięki współpracy z Tobą mogłam jeszcze bardziej zaangażować się w pracę z uczniami i tworzyć atmosferę sprzyjającą rozwojowi każdego z nich. Dziękuję Ci za wszystkie rady, wsparcie i inspiracje, które otrzymałam. To był dla mnie zaszczyt móc współpracować z tak wyjątkową nauczycielką, która wkłada serce w swoją pracę i dba o dobro swoich uczniów. Dziękuję za wszystko, co dla nas zrobiłaś! “

Mam nadzieję, że również Wy macie okazję do dzielenia się radością z innymi i tworzenia niespodzianek, które mogą sprawić komuś uśmiech na twarzy.

Pragnę życzyć wszystkim uczniom udanych wakacji, odpoczynku i wielu ciekawych spotkań oraz przygód.

Do zobaczenia w kolejnych wpisach! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *