Rabaty, szyciowo/szydełkowo

Super Wyprzedaż -50% w DiAnita Art

wyprzedaż

Chcesz kupić coś nowego, unikatowego- gdzie na rynku jest tylko jeden taki egzemplarz, a masz ograniczony budżet ?

Koniecznie zajrzyj do mojego działu Odzież– znajdziesz tam odzież dla dzieci i dorosłych szyte na maszynie i wykonane metoda szydełkową.

Unikatowe bluzy, spodnie, czapki, chustki, opaski, spódniczki , sukienki – Handmade.

Upatrzyłaś sobie w moim sklepie jakąś fajna czapkę, opaskę czy bluzę dla dziecka, ale niestety Twój budżet nie pozwolił Ci na zakup? To teraz mam świetną wiadomość, możesz ją mieć za połowę ceny! Tylko lepiej pospiesz się z zakupem, ponieważ ilość jest mocno ograniczona- to pojedyncze egzemplarze.

Wiem, że teraz w okresie dużej inflacji skrupulatnie wyznaczasz priorytety odnośnie wydatków i szukasz okazji- taka wyprzedaż jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że jest ograniczona czasowo- trawa jeszcze tylko przez 3 dni , czyli do 13 sierpnia 2022 (do dnia moich imienin 🙂 ) Aby rabat -50 % został naliczony, musisz w podsumowaniu zakupów, miejsce kuponu wpisać – teraz.

Dodatkowo mój sklep oferuje, również całoroczną wyprzedaż i tam również możesz upolować coś oryginalnego dla siebie . Zapraszam do zakładki WYPRZEDAŻ. To prawdziwa gratka dla kochających rękodzieło. Takie wyprzedaże, pozwalają spełniać marzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *