Posted on 3 komentarze

Rozpoczynam cykl polecający, czyli “rękodzielnik o innym rękodzielniku”

artwoodstore

Witam wszystkich serdecznie.

Miałam być systematyczna i zaglądać tutaj częściej, a tymczasem jest jak jest … nie za dobrze.

Zamysł z rozpoczęciem cyklu wpisów dotyczących innych rękodzielników urodził się w mojej głowie z chwilą utworzenia bloga. Pomyślałam sobie…” o czym ja będe pisała?” . Tym bardziej, że nie jestem w tym za dobra, ale kilka zdań , żeby Was nie zanudzać jakoś sklecę. Na samym początku będę wspominała o rękodzielnikach, których prace goszczą u mnie, bądź w domach bliskich mi osób.

Dzisiejszy wpis poświęcony będzie … Asi, a właściwie wszystkim cudnym dekoracja/półeczką jakie tworzy. No może, za bardzo się rozpędziłam- nie wszystkim, ale tym , które mam u siebie i które jeszcze mi się marzą 🙂

Z ArtWood.Store – (pod taka nazwą obecnie znajdziecie Asi rękodzieło na FB) pierwszy kontakt nawiązałam w zeszłym roku i w konsekwencji na blacie w mojej maleńkiej kuchni stanęła  półeczka drabinkowa w kolorze wenge .   U Asi znajdziecie ja pod nazwą półeczka na przyprawy, jednak u mnie pełni funkcję półki na książki , owoce i inne drobiazgi. Jestem “zakochana” w tych półeczkach, niestety ogranicza mnie mała przestrzeń, którą dysponuję. Dlatego dwa kolejne zamówienia to półeczki wiszące –Półeczka na wstążki , Półka na ręcznik papierowy .

Jeśli, myślicie, że to koniec, to nic bardziej mylnego. Cząstka rękodzieła Asi zagościła również u mojej mamy, jako prezent urodzinowy-Taca w kolorze wiśni Jednak moja mamcia stwierdziła, że jest ciut za mała i  zamówiła sobie taką samą tylko większą 😛 A zapomniała bym o  podkładkach pod kubek , które umilają mi codzienną poranna kawę 🙂

Miało być, jeszcze o tym co mi się marzy !!! Nazbierało by się trochę tego, niemniej staram się nie popadać w obłęd.  Jednak konwersując dzisiaj z Asią (musiałam uzyskać zgodę odnosząc się do RODO 🙂 ) znalazła się jedna konkretna rzecz, którą bym chciała i ucieszyłaby nie tylko mnie , ale również ją (takiego jeszcze nie robiła)_. Chlebak w kolorze wenge – tylko, musiałby być z możliwością powieszenia , gdyż tak jak już wcześniej wspominałam , mam bardzo malutką kuchnię.

Korzystając z usług ArtWood.Store macie pewność, że wasze zamówienie zostaniem zrealizowane według waszych życzeń, z dokładnością co do każdego szczegółu i pełnym profesjonalizmem.

Serdecznie Was zapraszam do odwiedzenia strony Asi na FB ArtWood.Store jak i do jej sklepu (link powyżej). To miejsce, gdzie znajdziecie cudowne dekoracje zarówno do dziecięcego, fantastyczne półeczki do kuchni i innych pomieszczeń. Co będę się rozpisywać ?!- sami się przekonajcie.

Zachęcam do komentowania: może również korzystaliście z usług ArtWood.Store?!- co takiego macie?, a co byście jeszcze chcieli ?

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego

DiAnita Art

 

3 thoughts on “Rozpoczynam cykl polecający, czyli “rękodzielnik o innym rękodzielniku”

  1. Dzień dobry 🙂 Nie sądziłam, że aż tyle rzeczy się ode mnie nazbierało 🙂 Ślicznie dziękuję za pochlebną opinię, moje ego zostało tak podbudowane, że boję się bym nie pękła z dumy 🙂 A poważnie cieplutko zrobiło mi się na serduchu <3 ślicznie dziękuję Diano :* Nic nie cieszy bardziej niż to, że klient doceni włożone serducho 🙂 Pozdrawiam cieplutko :* Asia z ArtWood.Store 🙂

  2. Ja też czekam juz na chlebaczek od Asi 🙂 Ma talent 🙂

    1. Jak wspomniałam dla męża o chlebaku – to powiedział, że oszalałam, bo nie mamy miejsca na niego 😂 Ale poczekam 13 sierpnia mam imieniny, będę miała pomysł na prezent dla samej siebie 😂😂😂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *