O mnie

Witam w DiAnita Art mam na imię Diana . Wszystkie produkty dostępne w sklepie są wykonane przeze mnie własnoręcznie ,z produktów  polskich i niemieckich dostawców.

A jak to się zaczęło ?

Pewnego dnia w internecie natknęłam się na informacje o kursie szycia dla początkujących, który miał trwać 5 godzin. Podczas tego kursu miałam nauczyć się obsługi maszyny i uszyć torbę bawełnianą na zakupy. Pomyślałam, czemu nie- i to był początek. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z maszyną, ponieważ ani moja mama ani nikt ze znajomych owej nie posiadał. Na tym kursie po raz pierwszy dotknęłam maszyny. Jednak kupiłam ją dopiero , gdy zaszłam w ciąże z synkiem. Wówczas postanowiłam, że wyprawkę dla synka uszyje sama. I tak od  ponad 2 lat maszyna ma swoje miejsce w moim domu, początkowo na stole w kuchni, obecnie w malutkim kąciku krawieckim jaki sobie stworzyłam.

Szydełko- identycznie jak z maszyna do szycia, zero pojęcia . Będąc w ciąży bardzo spodobał mi się dywan ze sznurka bawełnianego i zapragnęłam taki do pokoju córki. Co robi szalona mamcia?! – zaopatruje się w  szydełko, sznurek i zaczyna dziergać dywan. Oczywiście moim nauczycielem był YouTube. I jak na pierwsze zderzenie z szydełkiem, tak jak podejrzewałam, nie wyszło to za dobrze😜- ale jak się robi okrągły dywan, należy ściśle trzymać się określonych zasad, ja wówczas jeszcze o tym nie wiedziałam i robiłam go na czuja-jak się zwijał to dodawałam oczka, jak się wachlował to odejmowała . Wyszedł koślawy, ale służył do czasu kiedy go sprułam i zrobiłam z niego koszyczki dla córki na jej szpargały.

Szycie i szydełkowanie stało się dla mnie odskocznią od codziennych domowych obowiązków. Jest to dla mnie sposób na pozbycie się stresu, wyciszenie. Sprawia mi to ogromna radość , każda rzecz która wychodzi spod  mojej maszyny, czy szydełka jest dla mnie wyjątkowa i przygotowywana z ogromna starannością. A jak coś mi się nie spodoba, to prują i zaczynam od początku .

Stwierdziłam, że chce swój sklep, aby moje uszatki i  dziargadełka cieszyły nie tylko mnie .

Motto jakie przypisałem dla tego sklepu to słowa mojej mentorki treningowej z ekranu

„Najprostszym sposobem na sukces jest niekończące się podejmowanie prób” – Ewcia Ch.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu

e-mail: dianitaart.pl@gmail.com

Z przyjemnością zapraszam was do cząstki mojego świata 🙂

Diana

DiAnita Art